запись на прием | принцип работы
067 956-61-29
Запоріжжя, вул. Гагаріна 12

Арт-терапія
Початок нової програми – вересень 2022

Дізнатися про програму детальніше та записатися ви можете за тел. (050) 341-91-32 (Юлія)

Арт-терапія дослівно перекладається як лікування мистецтвом чи лікування творчістю. Цей метод заснований на інтеграції творчості та психотерапевтичної практики.

Арт-терапія – один із самих «м'яких», безпечних і в той же час найглибших методів у психології та психотерапії.

У ній важливий процес творчості, а чи не результат. Де будь-який учасник, чи то дитина чи дорослий, може вільно висловлювати свої переживання, свої думки, свої почуття, даючи їм право бути. У ній немає поняття «красиво-некрасиво», ні хто не оцінюватиме те, що створюється.

Арт-терапія дає можливість гармонізувати свій внутрішній світ, розвивати свою інтуїцію, знаходити внутрішні ресурси, розвивати саморозуміння, самоприйняття та самоповагу.

На наших заняттях Ви познайомитеся з різними техніками та прийомами арт-терапії, які можуть бути використані як в індивідуальних, так і в групових заняттях з дітьми, у роботі з дорослими, з сім'ями, парами. Найбільш потрібні арт-терапевтичні методи з дітьми. Діти пізнають світ більшою мірою спираючись на образне (просторове мислення). Їм важко висловити, що з ними відбувається у словах, але вони можуть висловити це у творчій активності. В арт-терапії діти мають можливість відреагувати свої почуття та переживання, гармонізуватися, отримати новий досвід встановлення відносин із реальністю

Програма складається з 11 одноденних вікенд-семінарів протягом навчального року.

Кожен семінар проходить у вигляді групового заняття та включає інформаційну частину – теоретичні аспекти аналізованих питань; практичну частину – застосування різних технік, взаємодія групи; проживання – дотик із особистим досвідом.

В результаті проходження програми:

Ви познайомитеся з основними напрямками сучасної арт-терапії, з різними арт-терапевтичними технологіями та вправами, які можна застосовувати в роботі як з дітьми, так і з дорослими та сім'ями.

Ви зможете сформувати базові поняття та навички проведення індивідуальних арттерапевтичних сесій та групових занять, зможете розширити свої знання та на практиці відпрацювати арт-терапевтичні методики.

Наші семінари допоможуть Вам глибше пізнати себе, свої потреби, дізнатися про найефективніші способи своїх взаємин зі світом та особистісно розвиватися.

Тематика семінарів:

1. Загальний огляд сучасної арт-терапії. Основні напрямки арт-терапії. Психологічні та терапевтичні механізми арт-терапії. Базова техніка арт-терапії, робота з малюнком. Групова та індивідуальна арт-терапія.

2. Квіткотерапія. Психологічна та фізіологічна складові впливу квітаю. Символіка кольору, його архетипове та культуральне значення у кольоротерапії. Робота з картами кольорів.

3. Арт-терапія у роботі з глибинним несвідомим. Матриці по грофу, техніки визначення матриць. "Каракулі" Вінникота. Методики малювання ведучої, неведучої та обома руками. Принципи роботи з вільними асоціаціями малюнку.

4. Робота із сновидіннями. Трансперсональна арт-терапія. Робота із мандалами.

5. Музикотерапія. Психотерапевтична робота із голосом.

6. Робота з глиною та пластичними матеріалами.

7. Тілесно-орієнтована, танець рухова арт-терапія.

8. Основні техніки та підходи пісочної терапії. Казкотерапія.

9. Робота із асоціативними картами. Метафоричні карти.

10. Техніки Монарт, "Драконові ключі", "Монотипії", "Акватипії". Ігрова терапія. Фототерапія.

11.Архетипова маскотерапія. Робота з ляльками у психотерапії.

Керівник програми: Сємибратова Тетяна - психолог, гештальт-терапевт, тренер і супервізор МІГТІМ.Арт-терапевт, терапевт роботи з психосоматичними розладами, сімейний терапевт у гештальт підході.

Ко- терапевт: Зябкина Юлія - дитячий та підлітковий психолог, сертифікований арт-терапевт, гештальт-консультант, фахівець із сімейних та подружніх відносин.

Після закінчення програми учасники отримують сертифікат МІГТІМ

(Міжрегіональний інститут гештальт-терапії і мистецтва).


Copyright © 2009-2022 Психологический центр "Инвижл"
All Rights Reserved.
На главную Написать нам письмо В начало страницы