запись на прием | принцип работы
067 956-61-29
Запоріжжя, вул. Гагаріна 12

Психотерапія травматичного досвіду та ПТСР


Проходить набір на 2022 рік спеціалізовану програму

«Психотерапія травматичного досвіду та ПТСР».

Старт: вересень 2022р.

На наших семінарах ми знайомитимемося з однією з найзагадковіших і найтрагічніших областей людського життя – досвідом переживання травматичних ситуацій та подолання їх руйнівних наслідків. Ми знайомитимемося з теоретичними підходами у питаннях емоційних травм, досліджуватимемо особливості дитячих травм та прояв травм у дорослих, познайомимося зі стратегіями та формами роботи з ними.

Психічна травма – це нормальна реакція на ненормальні події, яка охоплює всю особистість людини і включає гнів, горе, депресію, іноді деперсоналізацію, безсоння, а також глибинну зміну переконань, цінностей життя та смерті. Травма показує, що людина має незакриту потребу у безпеці, підтримці, повазі, прийнятті, схваленні.

Травматичні події спотворюють реакцію людини на навколишній світ та сприйняття людей, з якими вона живе та спілкується. Коли психічні травми залишаються не зціленими – це погіршує якість життя самої людини та впливає на взаємини з іншими людьми. Проживання травми призводить до нового відчуття себе.

Хто може бути учасником програми?

Програма розрахована на широке коло людей, які зустрічалися з проявами психічної травми як у себе, так і в інших людей.

Особливо програма буде корисна для психологів, психотерапевтів, працівників МСЛ, педагогів, соціальних працівників, батьків.

Так само, програма буде корисна всім, хто пережив складні та неоднозначні життєві ситуації та хоче розібратися як вони вплинули та впливають на життя.

У програмі використовуються методи гештальт-підходу, арт-терапії та тілесно-орієнтованої терапії.

Структура семінарів: лекції на задану тематику та практична робота у групі, яка включає вправи та індивідуальні сесії з учасниками групи. Ця програма є спеціалізованою і складається з 7 триденних семінарів, раз на 3 - 3,5 місяці, по 24 академічні години.

Тематика семінарів:

Модуль 1. Основні уявлення про психічну травму. Види травм. Причини та наслідки. Шокові травми. фізичні травми. Тілесність у роботі з психологічною травмою.

Модуль 2. Травми дитинства, травми уподобання. Травми батьківства. Робота з "внутрішньою дитиною". Формування надійної прихильності.

Модуль 3. Травми агресора. Травми насильства.

Модуль 4. Травми втрати, втрати, розставання. Проживання горя.

Модуль 5: Трансгендерні травми.

Модуль 6. Травми сорому та відкидання. Особливості роботи із нарцисичною травмою.

Модуль 7. Супервізорський семінар.

Після закінчення видається сертифікат

Міжрегіонального Інституту Гештальт-Терапії і Мистецтва.

Керівник програми:

Сємібратова Тетяна - психолог, сертифікований гештальт-терапевт, сертифікований сімейний терапевт, арт-терапевт, спеціаліст з роботи з психосоматичними розладами, тренер та супервізор МІГТІМ.

Запис до групи:

067 956-61-29

Статті на тему:

Ресурси дитинства у роботі з травмою

Про ресурси дитячих травм


Copyright © 2009-2022 Психологический центр "Инвижл"
All Rights Reserved.
На главную Написать нам письмо В начало страницы