запись на прием | принцип работы
067 956-61-29
Запоріжжя, вул. Гагаріна 12

Сімейна терапія


Запрошуємо вас до участі у навчальній програмі «Сімейна терапія: терапія подружніх та дитячо-батьківських відносин»

Програма стартує: 12-14 листопада 2022р.

Запис: (097) 047-20-71 Оксана


Ми всі родом зі своїх сімей, нас там ростили, виховували, вчили жити своїми настановами, прямими чи опосередкованими, своїм прикладом показували, як треба чинити, хто такі жінки, хто такі чоловіки, як поводитися з дітьми, хто головний, як розподіляти фінанси та і т.д. і т.п.
Усі члени сім'ї пов'язані між собою невидимими, але надзвичайно міцними узами. Природа цих зв'язків така, що інформація передається від людини до людини, іноді незрозумілим чином, але завжди передається.
У сімейній терапії порушуються теми психології відносин у парі, любові та ревнощів, дитячо-батьківських відносин, конфліктів та способів їх вирішення, та багато інших.

Навчаючись у програмі «сімейна терапія», ви зможете:

✔ Дізнатись, що таке сімейна система, її правила, зв'язки, закономірності функціонування, межі;

✔Гармонізувати стосунки зі своїми близькими;

✔ Доторкнутися до сімейних конфліктів і виявити, що їх можна розв'язати;

✔ Дослідити свої відносини з першими значущими людьми – мамою, татом і зрозуміти який вплив це робить на побудову відносин у теперішньому, наявність відносин, їх якість чи їх відсутність;

✔ Поліпшити стосунки із сиблінгами – братами, сестрами;

✔ Розібратися із сексуальними подружніми дисгармоніями, зрозуміти, куди йде пристрасть і звідки вона приходить;

✔ Дізнатися про стадії, що проходять кожні відносини, про закономірності та завдання проходження кожної стадії, про небезпеки та можливості збереження пари на кожній стадії розвитку відносин;

✔ Дізнатися, що таке сепарація від батьків, навіщо вона потрібна, просунутися в цьому процесі у бік вільних та легких, «дорослих» стосунків із батьками;

✔ Повернути взаємоповагу, взаєморозуміння, зрозуміти суть конфліктів та причину нерозуміння;

✔ Краще зрозуміти свого партнера і себе самого;

✔ Навчитися надавати підтримку один одному та відродити втрачену духовну близькість;

✔ Батькам відкривається можливість побачити у своїй дитині те, що ховалося у буденній повсякденності, поліпшити взаємний контакт, підняти відносини новий рівень;

✔ Дізнатися, що потрібно дітям для повноцінного зростання та розвитку;

✔ Дізнатися, що потрібно для того, щоб у своїй сім'ї жилося добре і як зробити так, щоб сім'я була тим місцем, яке завжди хочеться повертатися.

Це не лише великі теоретичні знання, а також безліч практичних навичок та способів для упорядкування своєї сімейної системи!

Програма складається з 6-ти триденних семінарів:

1. Сімейна психотерапія. Історія виникнення. Основні школи та напрямки сімейної психотерапії. Діагностика сімейної системи Сімейна історія.

2. Основні закони сімейних систем їхнього порушення. Поняття «функціональна» та «дисфункціональна» сім'я. Параметри сімейних систем: ієрархія, кордони, ролі, коаліції, голосні, негласні правила тощо. Перше інтерв'ю та техніки встановлення контакту із сім'єю.

3. Циркулярне інтерв'ю як базова техніка роботи із сім'єю. Основні техніки сімейної психотерапії. Побудова системних гіпотез. Стадії життєвого циклу сім'ї. Робота з сім'ями у гештальт підході.

4. Симптом у сімейній системі. Прихований та явний запит членів сім'ї. Теорія сімейних систем Мюррея Боуена. Дитячо-батьківські стосунки у ній. Теорія прихильності Джона Боулбі. Психологічні чи психосамотичні симптоми дітей та його ставлення до сімейної системи.

5. Парна та подружня терапія. Етапи та кризи подружніх відносин. Наративна сімейна психотерапія.

6. Супервізорський семінар.

Після закінченні програми видається сертифікат Міжрегіонального інституту гештальт-терапії і мистецтва (МІГТІМ).

Керівник програми: Сємібратова Тетяна -психолог, гештальт-терапевт, сімейний терапевт, тренер та супервізор МІГТІМ. .

Асистент та менеджер групи: Оксана Колесник - дитячий та підлітковий психолог, сертифікований арт-терапевт, гештальт-консультант, фахівець із сімейних та подружніх відносин.

Запис:(097) 047-20-71 - Оксана
Також можна записатися через автоматичну форму:

ФОРМА ЗАПИСУ


Copyright © 2009-2022 Психологический центр "Инвижл"
All Rights Reserved.
На главную Написать нам письмо В начало страницы